Informacje o Prywatnym Ośrodku Leczniczym Medis

O firmie

Prywatny Ośrodek Leczniczy Medis rozpoczął swoją działalność w 1993 roku. Od 1999 roku, czyli od początku reformy opieki zdrowotnej w Polsce, w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia prowadzimy poradnię lekarza rodzinnego. Oprócz tego, w ramach odpłatnej pomocy medycznej przygotowaliśmy szeroką ofertę lekarzy wszystkich podstawowych specjalizacji medycznych. W przychodni Medis znajdziecie Państwo poradę u lekarza ginekologa, laryngologa, chirurga ogólnego, ortopedy oraz wielu innych specjalizacji. Nasi pacjenci znajdą również pomoc w dochodzeniu do zdrowia poprzez korzystanie z zajęć rehabilitacyjnych.

Istotną częścią naszej oferty medycznej jest działająca przychodnia medycyny pracy. To tutaj lekarze tej specjalizacji przeprowadzają badania dla przyszłych oraz aktualnych kierowców i wydają zaświadczenia o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów. Wykonujemy pełną diagnostykę, taką jak badanie okulistyczne, czy niezbędne badania laboratoryjne. W razie konieczności możliwa jest także konsultacja z lekarzami innych specjalizacji.
 

Co nas wyróżnia?

Prywatny Ośrodek Leczniczy Medis to placówka nowoczesna, spełniająca najwyższe standardy opieki medycznej. Przyjazne wnętrza, doskonale wyposażone gabinety lekarskie, znakomite zaplecze laboratoryjne, wszystko to stawia nas w gronie najlepszych przychodnia w Katowicach. Specjaliści przyjmujący pacjentów, to doświadczeni lekarze z dużym stażem i wysoką kulturą osobistą. Miła atmosfera i przyjazne podejście do pacjentów dopełniają całości i sprawiają, że wszyscy nasi klienci czują się u nas podmiotowo. Zapraszamy do zapisów w naszej recepcji pacjentów z Katowic oraz z całego Śląska.