Lekarz rodzinny i poradnie specjalistyczne – kontakt z Medis

    W Prywatnym Ośrodku Leczniczym Medis znajdującym się w Katowicach na ulicy Szeptyckiego mogą Państwo skorzystać z usług wielu poradni specjalistycznych. W naszej przychodni zatrudniamy między innymi lekarza ginekologa, stomatologa, ortopedę, pulmonologa, psychiatrę. Można również skorzystać z porad i konsultacji lekarza laryngologa, okulisty, chirurga, a także lekarza rodzinnego. W ramach medycyny pracy wykonujemy badania dla pracowników indywidualnych, a na podstawie umów również dla firm. Można u nas wykonać także badania kierowców.

Rehabilitacja i badania laboratoryjne

   Prywatny Ośrodek Leczniczy Medis wyposażony jest w gabinet rehabilitacyjny oraz sprzęt do przeprowadzania badań laboratoryjnych. Pacjenci z Katowic mogą skorzystać ze świadczeń zdrowotnych zarówno odpłatnie, jak też w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy

ul. Szeptyckiego 1 (osiedle Paderewskiego)
40-281 Katowice
tel. 32 256 47 76
e-mail: rejestracja@medis.pl

Formularz szybkiego kontaktu

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.medis.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIS SP. Z O.O., gen. Szeptyckiego 1 40-058 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem lekarze@medis.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny