Kontakt do Prywatnego Ośrodka Leczniczego Medis - Katowice

    Prywatny Ośrodek Leczniczy Medis działa w Katowicach przy ulicy Szeptyckiego i zaprasza pacjentów do konsultacji lekarskich w wielu poradniach specjalistycznych. Jeśli poszukujecie Państwo porady lekarza rodzinnego to zachęcamy do zapisów. W ramach medycyny pracy wykonujemy badania dla pracowników indywidualnych i dla firm oraz badania kierowców. Pacjenci z Katowic i okolic mogą skorzystać ze świadczeń zdrowotnych zarówno odpłatnie, jak i też w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy do kontaktu i zapisów.

Rehabilitacja i badania laboratoryjne

   Prywatny Ośrodek Leczniczy Medis wyposażony jest w gabinet rehabilitacyjny oraz sprzęt do przeprowadzania badań laboratoryjnych. Pacjenci z Katowic mogą skorzystać ze świadczeń zdrowotnych zarówno odpłatnie, jak też w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy

ul. Szeptyckiego 1 (osiedle Paderewskiego)
40-281 Katowice
tel. 32 256 47 76
e-mail: rejestracja@medis.pl

Formularz szybkiego kontaktu

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.medis.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIS SP. Z O.O., gen. Szeptyckiego 1 40-058 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem lekarze@medis.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny